i900 do 5530xm / galaxy

i900 do 5530xm / galaxy

Postautor: glebor » wt maja 25, 2010 9:55 pm

Witam. Zastanawiam się który telefon bardziej nadaje się do prowadzenia firmy. Do WM jestem przyzwyczajony... zastanawiam się który lepszy do programów biórowych.

Czasami jak to w firmie bywa trzeba na kogoś poczekać itd, więc żeby nie tracić czasu było by fajnie mieć jakieś gry na tym telefonie na rozsądnym poziomie. I tu się zastanawiam i900, zostać przy noki czy kupić se galaxy?
glebor

Postautor: kwiatek099 » śr maja 26, 2010 8:19 am

ja bym wybrał omnie, WM dla mnie jesst najlepszym systemem na komórki, symbian jest bardzo prosty w obsłudze jak to przystało na Nokie
kwiatek099

Postautor: kacperkadra » śr maja 26, 2010 9:14 am

kwiatek099, symbian to nie tylko nokia :P

Wracając do tematu. WM ma na pewno największe zaplecze aplikacji i gier ale omnia jak dla mnie to już trochę przestarzały telefon z przeciętnym wyświetlaczem. A galaxy na pewni najlepiej sprawuje się w buszowaniu po internecie.
Jak dla mnie to Symbian albo Android - WM (w starszych wersjach) to porażka ;)
kacperkadra

Postautor: kwiatek099 » śr maja 26, 2010 9:56 am

kacperkadra, wiem, że symbian jest nie tylko w nokii. Jednak do biznesu nalepiej nadaje się telefon z WM.
kwiatek099

Postautor: kacperkadra » śr maja 26, 2010 10:17 am

To zależy czo oczekujesz od telefonu. Ja wybrałbym nokię E52 albo coś z fizyczną qwerty, w symbianie zaplecze aplikacji biurowych wcale nie jest małe :P
kacperkadra

Postautor: Zubek » śr maja 26, 2010 11:28 am

Jak najbardziej polecam Samsunga Omnie, sam go posiadałem i byłem z niego bardzo zadowolony :) Jeśli chodzi o programy biurowe to w sam raz pasuje Windows Mobile no i oczywiście do gier lub aplikacji, nie mówiąc już o samej nawigacji ;)
Obrazek
Zubek

Postautor: glebor » czw maja 27, 2010 8:41 pm

Spytam inaczej, bo wziąłem 5530 w abonamencie i drażni mnie dotyk , ponieważ nie zawsze łapie. Do tego jest z nią trochę kłopotów: głośniki ostatnio zaczęły charczeć i porobiły mi się szczeliny między obudową wyświetlacza a dalszą częścią obudowy. koło 2 mm, więc i kurz i nawet paprochy tam się dostają :/.

Tak w nawiasie, to strasznie wkurza mnie kiepska antena od radia, bo jestem akurat miłośnikiem świeżych wiadomości a jak jeżdżę w tramwaju, albo robie coś w garażu przy aucie to mi radio trzeszczy i się zastanawiam, czy po mimo tych wad opłaca mi się zamienić tą nokię z dopłatą 100-150 na samsunga omnie. Podejrzewam, że jakość aparatu jest chyba ta sama.

Matryca niewiele wnosi do jakości zdjęć.
Poza tym ta automapa w poprzednim htc tytn II działała dość ładnie. + to nawigacja, której nokia nie ma, i chyba dobre radio, bo w poprzednim samsungu było niezłe. Opłaca się to wymieniać? Jeszcze spytam jak szybko na omni działa wifi? pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź
glebor

Postautor: Zubek » pt maja 28, 2010 2:13 pm

glebor pisze:Jeszcze spytam jak szybko na omni działa wifi?

Wifi w omni działa dość szybko, nie było problemów z rozłączaniem, jeśli miał bym okazje znów się wymienić na samsunga to bym to napewno zrobił ;)
Obrazek
Zubek

Wróć do Telefony z S60v5