Archos 70 - Android tablet w super cenie!

NEWsy ze świata Nokii i nie tylko...

Archos 70 - Android tablet w super cenie!

Postautor: mobi » pt paź 15, 2010 5:41 pm

W poprzednim newsie pisałem o moim rozczarowaniu cenę zaproponowaną przez Samsunga dla ich Galaxy Tab. 800 Euro to przynajmniej 2x za wysoka cena, biorąc nawet pod uwagę wysoką jakość jaką charakteryzują się urządzenia z serii Galaxy.

Ale nie ma nad czym płakać, taki ruch giganta wykorzysta ktoś inny i właśnie dzisiaj moge wam zaprezentować bardzo porównywalny produkt firmy Archos, oznaczony symbolem 70 Internet Tablet. Został on wyposażony w 7 calowy ekran dotykowy, obsługujący rozdzielczość 800x480px, system Android 2.2 Froyo oraz procesor 1GHz Cortex A8 z akceleratorem graficznym 3D OpenGL ES 2.0 (hmm, tego sformułowania nie używałem od czasów Voodoo 1 i 2 :) ). W zależności od wersji otrzymamy 8 lub 250 GB pamięci wewnętrznej.
więcej zdjęći informacji na: [url="http://mobileman.pl/archos_70___android_tablet_w_cenie_dla_kazdegoe,2701,aktualnosc.html"]Archos 70 - Android tablet w cenie dla każdego!. Mobileman.pl, Samsung Galaxy, LG Swift[/url]
Obrazek
mobi

Postautor: bartekopa » pt paź 15, 2010 6:45 pm

Hmm, bardzo ciekawa propozycja taniego, ale dobrego tabletu i jeśli cena na prawdę nie przekroczy 800zł może mieć wielu nabywców ;)
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Jeśli pomogłem kliknij Obrazek
bartekopa

Postautor: mobi » pt paź 15, 2010 7:53 pm

Zapowiada się hicior wśród 7 calowych tabletów z systemem Android. Chińszczyzna kosztuje po 300-400zł ale wolałbym dodać drugie tyle ale żeby to ładnie chodziło.
mobi

Postautor: bartekopa » pt paź 15, 2010 8:41 pm

Ja też, a ten wygląda na prawdę dobrze, tylko, że akurat nie potrzebuję takiego urządzenia, ale jak ktoś rozglądał się za iPad'em, a nie ma tyle kasy na niego to ten na pewno będzie dobrym, tanim zamiennikiem 8)
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Jeśli pomogłem kliknij Obrazek
bartekopa

Wróć do NEWSy