36i6 problemy

36i6 problemy

Postautor: Sebisster » ndz wrz 05, 2010 11:47 am

Witam mam kilka pytań odnośnie tej taryfy ( kupiłem sobie ok miesiąc temu albo mniej starter z 36i6)
1. Doładowałem konto za 5 zł,doładowałem pakiet Esy Nielimitesty , pakiet ten był ważny dokładnie 4 dni , pytanie - dlaczego 4 dni skoro pisze ze wazne miesiąc nawet przy zerowym stanie konta ?!
2. Czym się różni opcja Esy Nielimitesy od Esy floresy i dlaczego tej drugiej nie można aktywować ?

Prosze o jakąś odpowiedź, z góry dziękuję !!
Sebisster

Postautor: pagolik » ndz wrz 05, 2010 12:32 pm

Sebisster pisze:1. Doładowałem konto za 5 zł,doładowałem pakiet Esy Nielimitesty , pakiet ten był ważny dokładnie 4 dni , pytanie - dlaczego 4 dni skoro pisze ze wazne miesiąc nawet przy zerowym stanie konta ?!

Nowa taryfa jest niestety posrana, ale nie da sie jej zmienic, jedyna opcja jest kupic stary starter sprzed 2-3 miesiecy, ktory nie ma aktywnej tej taryfy nowej.

W nowej taryfie masz do calego 36i6 sms za cene 9gr dziennie, a zeby pisac do calego plusa, musisz dodatkowo kupic pakiet za 5zl. Jednak kupujac pakiet za 5zl, kazdego dnia musisz zaplcic kolejne 9 gr jezeli napiszesz eska do kogos z 36i6. Dlaczego u CIebie tak bylo ? A do kiedy miales wazny starter ? jezeli zablokuja Ci konto z powodu waznosci konta, wtedy nie masz mozliwosci wysylania smsow/dzwonienia.

Sebisster pisze:2. Czym się różni opcja Esy Nielimitesy od Esy floresy i dlaczego tej drugiej nie można aktywować ?

Esy Nielimitesy to usluge w nowej taryfie w 36i6, za 5zl masz przez miesiac darmowe smsy do calego plusa.

Esy floresy - usluga w starej taryfie, ktorej w nowej nie mozesz aktwowac, pozwalala na pisanie do calego 36i6 oraz sieic plus za 3zl miesiecznie.

http://www.36i6.pl
pagolik

Postautor: Sebisster » ndz wrz 05, 2010 1:14 pm

czyli jak kupie stary starter to bede sobie np. mogl kupic te esy floresy i smsowac do całego plusa włącznie z 36i6 przez miesiąc ?
Ja praktycznei tylko z jedna osoba z plusa pisalem na abonament ona ma .

gdzie mozna jeszcze takie startery dostać?

[ Dodano: 5 Wrzesień 2010, 15:15 ]
czyli jak teraz kupie doladowanie za 5 zl i ten pakiet smsów nielimitesow , to beda tyle wazne ile konto ,czyli te 2 czy 3 dni ?!?!
Sebisster

Postautor: pagolik » ndz wrz 05, 2010 1:52 pm

Sebisster pisze:czyli jak kupie stary starter to bede sobie np. mogl kupic te esy floresy i smsowac do całego plusa włącznie z 36i6 przez miesiąc ?
Ja praktycznei tylko z jedna osoba z plusa pisalem na abonament ona ma .

tak, jak kupisz stary starter.

Gdzie mozna dostac, heh, i tutaj jest problem ;) bo to ciezko dostac. Watpie zeby w plusie mieli, wiec musisz szukac w kioskach/stacjach paliw i takch miejscach. Poznac je mozna po starych, takich rozsuwanych opakowaniach. Ciezko dostac, bo teraz wszedzie powpychali te startery za 5zl.

Sebisster pisze:czyli jak teraz kupie doladowanie za 5 zl i ten pakiet smsów nielimitesow , to beda tyle wazne ile konto ,czyli te 2 czy 3 dni ?!?!

tak, jezeli kupujesz nowy starter za 9zl, konto masz wazne 30 dni i 9zl na koncie, wtedy kupujesz pakiet za 5zl i masz go na 30 dni (na tyle, ile wazny jest starter), zostaje Ci 4zl, wiec dodatkowo miesiac pisania do osob z 36i6 (31*9gr=2,79) i ponad zlotowke masz na czysto heh ;)

Jezeli Ci sie waznosc konta skonczyla, doladuejsz za 5zl, ktore przedluza o 2 czy tam ile dni, kupisz pakiet, to bedzie wazny przez te 2 czy tam 3 dni.

Ja osobiscie drugi telfeon mam w 36i6 tylko dla jednej osoby, ktora takze ma telefon w 36i6, co miesiac zmieniam starter, bo tak mi sie oplaca duzo bardziej (doladowanie 50zl = 3 miesiace, czyli 200zl w skali roku jezeli bym chcial doladowywac, kupujac startery co miesiac 12*9zl = 108zl rocznie, czyli mam 92zl w kieszeni:)
pagolik

Postautor: kazikson91 » czw wrz 09, 2010 4:13 pm

A ja Wam powiem, że chyba jest możliwa zmiana spowrotem na starą taryfę. Wystarczy zalogować się na Plus.pl ON-line. Tam jest taka opcja gdzie wybierasz taryfę i cofasz się do poprzedniej. Sami dojdzie do tej opcji. Teraz nie mam jak wejść, bo telefonu nie mam, dlatego też sami poszukajcie. Na pewno ta opcja tam jest. Pozdrawiam :)
kazikson91

Postautor: pagolik » czw wrz 09, 2010 4:34 pm

zaraz w takim razie sprawdze, jednak regulamin mowil inaczej :)

[ Dodano: 9 Wrzesień 2010, 18:44 ]
jednak sie nie da, tak ja mowisz :)

Obrazek
pagolik

Postautor: kazikson91 » wt gru 28, 2010 11:20 am

Chciałem powiedzieć wszystkim zainteresowanym, że na allegro można znaleźć nieużywane startery 36i6 w starej wersji! Nie dam wam linków dokładnych, ale macie:
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Pytajcie sprzedających, czy to te stare czy nie, bo może ktoś wystawił z obrazkiem starego a sprzedaje nowy. żeby nie było wtop, no nie? :)
kazikson91

Wróć do Plus GSM / Simplus