Sim lock w telefonach .

Sim lock w telefonach .

Postautor: Cold » pt lip 09, 2010 3:20 pm

Witam ...
W niedługim czasie mam zamiar wziąć Nokie 5530 na abonament w plusie tylko nie wiem czy telefony posiadają sim locka czy nie ? Ktoś mówił mi że np w Heyah nie ma locka .
Cold

Postautor: pagolik » pt lip 09, 2010 3:56 pm

Ja jak mialem mozliwosc przedluzenia umowy i przedluzalem, wzialem samsunga aville gps i byl on bez simlocka z softem brandowanym plusa. Jak z nokia bedzie, nie wiem, ale wdaje mi sie, ze bez sima.
pagolik

Postautor: Cold » ndz lip 11, 2010 11:12 am

Nie chcę robić nowego tematu więc pytanie zadam tu .
Czy jest możliwość podpisania umowy ( abonament ) gdy jest opłacony ostatni miesiąc pierwszego abonamentu ?
Opisze to na przykładzie : Mam teraz abonament z Ery zapłaciłem ostatni miesiąc abonamentu i przez ten ostatni miesiąc który mam abonament chciałbym podpisać umowę w plusie tzn abonament 2 letni czy jest taka możliwość ? Czy muszę poczekać aż pierwszy abonament skończy się co do dnia ?
Cold

Postautor: BOOTanick » ndz lip 11, 2010 12:04 pm

obecnie wszyscy operatorzy sprzedają telefony bez sim locka :] niezależnie od marki telefonu ... i o ile się nie mylę branding obecnie występuje w ograniczonym zasięgu
BOOTanick

Postautor: Cold » ndz lip 11, 2010 2:00 pm

Dziękuje za odpowiedz dotyczącej sim locka .
Teraz mam drugie pytanie :
Nie chcę robić nowego tematu więc pytanie zadam tu .
Czy jest możliwość podpisania umowy ( abonament ) gdy jest opłacony ostatni miesiąc pierwszego abonamentu ?
Opisze to na przykładzie : Mam teraz abonament z Ery zapłaciłem ostatni miesiąc abonamentu i przez ten ostatni miesiąc który mam abonament chciałbym podpisać umowę w plusie tzn abonament 2 letni czy jest taka możliwość ? Czy muszę poczekać aż pierwszy abonament skończy się co do dnia ?
Cold

Postautor: pagolik » ndz lip 11, 2010 5:54 pm

Mozesz sobie podpisac umowe w plusie, erze, orange, play, gdzie Ci sie tylko podoba, wystarczy ze im przedstawisz wymagane papiery ;) jeden operator nie ma nic wspolnego z drugim i nie kontroluja umow wzajemnie. Nawet w erze mozesz sobie wziac i 5 abonamentow jesli masz taka ochote ;)
pagolik

Wróć do Plus GSM / Simplus