Internet

Postautor: szaronek » pt lut 19, 2010 10:39 am

Niedawno Play wprowadził nowy pakiet 100mb za 5 zł.
Można wykorzystać tylko w strefie taniego internetu play, ale można tez zablokować połączenia internetowe poza tą strefą, żeby mieć pewność, że nie zapłaci się nic poza abo, czyli 5 zł.

Kod: Zaznacz cały
http://www.playmobile.pl/pl/play-abonament/promocje/pakiety-play-online-w-telefonie/
szaronek

Postautor: baccalieri » śr lut 24, 2010 7:46 pm

Korzystam z taryfy One Play PRO 40 i chciałem się dowiedzieć na jakiej zasadzie działa pakiet Internet 500 MB za 15 zł i czy jest w ogóle do wykorzystania na naszym telefonie. Pani w salonie nie wytłumaczyła mi tego dość jasno. Moja wiedza na ten temat jest znikoma, będę wdzięczny jeśli ktoś wypowie się na ten temat.
baccalieri

Postautor: albert » śr lut 24, 2010 7:58 pm

baccalieri pisze:Korzystam z taryfy One Play PRO 40 i chciałem się dowiedzieć na jakiej zasadzie działa pakiet Internet 500 MB za 15 zł i czy jest w ogóle do wykorzystania na naszym telefonie. Pani w salonie nie wytłumaczyła mi tego dość jasno. Moja wiedza na ten temat jest znikoma, będę wdzięczny jeśli ktoś wypowie się na ten temat.

Pakiety 500, 1000, 2000 MB są do wykorzystania na infrastrukturze Playa, tzn. aby korzystać z ów pakietu, musisz być zalogowany do nadajników Playa - albo 3G, albo 2G, na nadajnikach Plusa nie będzie internet dział.

Tu sprawdzisz czy znajdujesz się w zasięgu Playa i czy będziesz miał możliwość korzystania z tych pakietów.

http://internet.playmobile.pl/maps/?&showPlay=1&showPlayOnline=1&showShops=0
albert

Postautor: baccalieri » śr lut 24, 2010 9:09 pm

tomko111 pisze:
baccalieri pisze:Korzystam z taryfy One Play PRO 40 i chciałem się dowiedzieć na jakiej zasadzie działa pakiet Internet 500 MB za 15 zł i czy jest w ogóle do wykorzystania na naszym telefonie. Pani w salonie nie wytłumaczyła mi tego dość jasno. Moja wiedza na ten temat jest znikoma, będę wdzięczny jeśli ktoś wypowie się na ten temat.

Pakiety 500, 1000, 2000 MB są do wykorzystania na infrastrukturze Playa, tzn. aby korzystać z ów pakietu, musisz być zalogowany do nadajników Playa - albo 3G, albo 2G, na nadajnikach Plusa nie będzie internet dział.

Tu sprawdzisz czy znajdujesz się w zasięgu Playa i czy będziesz miał możliwość korzystania z tych pakietów.

http://internet.playmobile.pl/maps/?&showPlay=1&showPlayOnline=1&showShops=0

Mieszkam we Wrocławiu, zasięg jest na terenie prawie całego miasta. Rozumiem, że na naszej nokii internet w jednym z ww pakietów będzie działał bez zarzutów? Wybaczcie te pytania, ale moja wiedza na ten temat jest ogólnie mówiąc - skromna.
baccalieri

Postautor: TheBill » śr lut 24, 2010 9:44 pm

Tak.
TheBill

Postautor: cray » śr lut 24, 2010 9:47 pm

Zależy, bo możesz mieć zasięg ale na nadajnikach Plusa. Aby sprawdzić czy aktualnie znajdujesz się w zasięgu nadajnika Play/Plus wejdź w Menu->Ustawienia->łączność i na pierwszej pozycji Sieć masz pokazane. Możesz w ten sposób sprawdzić czy w miejscach, w których zamierzasz korzystać są nadajniki Play. Możesz także włączyć blokadę na nadajniki Plusa, aby nie zjadło Ci kasy gdy znajdziesz się po za zasięgiem nadajnika Play, bo tylko znajdując się w zasięgu nadajników Play będziesz korzystać z pakietu MB.
cray

Re: Internet

Postautor: Budlowlaniec » pn maja 22, 2017 7:52 am

Internet w Play jest super, poda warunkiem, że znajdujemy się w mieście bądź okolicach.
Domy całoroczne Kraków | www.ibudhaus.pl
Budlowlaniec

Poprzednia

Wróć do Play