Co sądzicie o aptekach internetowych ?

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Co sądzicie o aptekach internetowych ?

Postautor: Gamerz » wt sie 29, 2017 3:18 pm

Cześć, piszę ten post ponieważ chciałbym poznać Wasze zdanie nt kupowania lekarstw w aptekach internetowych. Dla przykładu, czy wolicie kupować lekarstwa w aptekach internetowych, czy stacjonarnych ? Ja sam podchodzę do tego tematu z dużą ostrożnością i szczerze wolałbym kupić najpierw coś w aptece na miejscu. Przeglądając ostatnio internet znalazłem aptekę online w której były pożądane przez mnie lekarstwa (m.in. taki lek - https://aptekaprima24.pl/crystal-mind-kapsulek ) po znacznie niższej cenie niż w aptece stacjonarnej. Chciałbym złożyć tutaj większe zamówienie, lecz jeszcze nie miałem nigdy okazji kupować czegoś w aptece internetowej. Może ktoś z Was mi doradzi czy warto kupować w takich miejscach lekarstwa i na co zwracać uwagę przy zamawianiu w takich miejscach ?
Ostatnio zmieniony śr wrz 20, 2017 10:14 am przez Gamerz, łącznie zmieniany 1 raz
Gamerz

Re: Co sądzicie o aptekach internetowych ?

Postautor: Pikepiage » czw wrz 07, 2017 12:04 pm

Te na receptę warto, ale to zazwyczaj drogi interes.
Pikepiage

Re: Co sądzicie o aptekach internetowych ?

Postautor: Zakoo » pn maja 07, 2018 2:49 pm

Mam podobne zdanie jak poprzednik. Sam przez internet kupuję różne rzeczy dla siebie, rodziny, oraz mojego kota :) . Ostatnio składałem zamówienie w jednym z sklepów zoologicznych. Była tam wysokiej jakości karma dla kota, której na próżno szukałem w sklepach stacjonarnych. Staram się mojemu pupilowi dostarczać jak najlepsze jedzenie, którego często nie ma w okolicznych sklepach zoologicznych. Jeżeli chodzi o leki, to przez internet zamawiam tylko lekarstwa z receptą.
Zakoo

Wróć do HydePark