Nawigacja - Ovi lub Garmin

Sprawy Ogólne oraz Testy, recenzje oraz porównania nasze i naszych użytkowników.

Nawigacja - Ovi lub Garmin

Postautor: rafal000 » pt lut 10, 2012 5:34 pm

Witam.

Zakupiłem sobie nie dawno modul gps ld w4 (nokia) i mam nastepujące do Was pytanie ( w sumie to mam duzy problem)

Czy modul gps wspolpracuje z mapami ovi ? Jeśli tak to poproszę o jakąś skróconą podpowiedź jak synchronizować te urządzenia.

Czy jest na forum jakas mapa garmina ktora moge wgrac do noki 5530 ? lub jakiej wersji musze szukac.

Z góry dzieki ; )
rafal000

Re: Nawigacja - Ovi lub Garmin

Postautor: Thunder Rh+ » pt lut 17, 2012 12:00 pm

Nie pamiętam jak u siebie robiłem, ale bodaj tak jak każde inne urządzenie Bluetooth. Mapy Garmina działają, sam z nich korzystam, są na forum w odpowiednim dziale.
Sprzedam Nokię 3330, stan techniczny i wizualny - idealny.
Awatar użytkownika
Thunder Rh+

Re: Nawigacja - Ovi lub Garmin

Postautor: hagard » wt lut 21, 2012 12:25 pm

W ustawieniach wybierasz nie zintegrowany GPS ale bluetooth Gps. Czy jakoś tak. Co do Garmina to sam z niego korzystam i jest bardzo dobry. Tylko z tego co mi się o uszy obiło to Garmin zaprzestał pisania oprogramowania na symbiana. Ostatnie wersja to Garmin v5.00.60 i od mniej więcej roku nowego nie ma. Ja osobiście polecam Sygic Mobile Maps 8.14.
hagard

Wróć do [5530] Ogólne, Testy, Porównania i Recenzje